WNĘTRZA Z WNĘTRZEM

Wnętrza z wnętrzem to pracownia, która powstała z chęci połączenia pasji, piękna oraz nowoczesnych technologii. Łączymy konkretne doświadczenie zdobyte w międzynarodowych biurach ze świeżością spojrzenia na dany temat. Współpracujemy ze specjalistami i pasjonatami w swoich dziedzinach, a w swojej pracy kierujemy się potrzebami człowieka przy równoczesnym szacunku dla otaczającego nas środowiska.

Wnętrza, które powstają z naszą pomocą, są tworzone na podstawie indywidualnych potrzeb i preferencji naszych Klientów. Dzięki nam można złożyć zamówienie bezpośrednio na stronie, a analizując odpowiedzi zaznaczone w ankiecie odnośnie Państwa preferencji, powstaje niepowtarzalny, szyty na miarę projekt wnętrza .

Nasza oferta skierowana jest dla ludzi, którzy bez wychodzenia z domu pragną odmienić przestrzeń, w której się znajdują. Ponadto dzięki usłudze online Klient otrzymuje projekt po znacznie niższej cenie, nie wydając dużych pieniędzy.

Nowoczesny design to nasze hobby, na bieżąco śledzimy współczesne trendy. W projektowaniu nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Czym się charakteryzujemy?

 

 

 

Serdecznie zapraszamy

* Termin zależny od zakresu prac oraz wersji projektu.

POZNAJ NAS

MJSZ

Magdalena Janus – Szozda

Założycielka portalu Wnętrza z Wnętrzem. Absolwentka Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej (2008) oraz Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej (2012),  stypendystka programu Socrates Erasmus na Politechnico di Torino we Włoszech w ramach programu wymiany studenckiej Socrates Erasmus. Doświadczenie zawodowe zdobywała w branży konstrukcyjnej oraz architektonicznej w Londyńskich i Gliwickich pracowniach. Doceniona nagrodą Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa za swoją pracę w zakresie analizy konstrukcji stalowych. Wysłucha, poradzi, przebuduje: perfekcjonistka, indywidualistka, która dzieląc się swoją wiedzą i pomysłami tworzy wnętrza z wnętrzem. Jest osobą, która odznacza się oryginalnością tworzenia, ma swoje zdanie, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Wieczna optymistka i marzycielka. Uwielbia sztukę, siatkówkę, design i podróże, szczególnie te na motorze z mężem.

Barbara Stencel

Manager z wykształcenia i projektantka wnętrz z powołania. Absolwentka Akademii Ekonomicznej im. K. Adamieckiego w Katowicach na Wydziale Zarządzania (2009r) oraz licznych kursów, w celu wydobycia swojej kreatywności. Dziś wykorzystuje swoje umiejętności do sprawnego prowadzenia biura łącząc tym samym słabość do architektury wnętrz z możliwością odnalezienia się jako organizatorka. W ostatnim czasie pracowała dla jednej z większych spółek budowlanych w Polsce. Projekty wychodzące spod jej ręki są niesamowicie sprawnie zarządzane a przy tym charakteryzują się niebanalnością i nietuzinkowością. Z zamiłowania amatorka fotografii. Mama rozbrykanego Grzesia.