Portal WNĘTRZA Z WNĘTRZEM został założony w 2013 roku przez architekt Magdalenę Janus-Szozda jako dział studia projektowego MJ STUDIO. Podstawowym obszarem działania firmy jest współpraca z Inwestorami w całej Polsce jak również w Holandii i Wielkiej Brytanii. Projektujemy wnętrza, które charakteryzują się funkcjonalnością, harmonią i ponadczasowością.

Nasza PASJA TWORZENIA ma odwzorowanie w naszych projektach. Dzięki bardzo dobremu przygotowaniu do zawodu, wieloletniemu doświadczeniu oraz starannemu dobieraniu wysokich jakościowo materiałów, wykonujemy projekty wnętrz na najwyższym poziomie, tworząc niepowtarzalne projekty.

Twoja RADOŚĆ ŻYCIA w przestrzeni pełnej harmonii, która charakteryzuje się ponadczasowością i funkcjonalnością to dla nas główny cel współpracy. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny a projekty wykonujemy z zachowaniem poczucia estetyki oraz bieżących trendów wnętrzarskich. Dzięki takiej współpracy powstają wnętrza, w których klient czuje się komfortowo prze lata.

Skupiamy się głównie na projektach, gdzie aranżujemy całe przestrzenie, badając ich wzajemne współoddziaływanie aby projektowana przestrzeń miała spójny charakter. Częścią usług oferowanych przez pracownię jest więc także współpraca z innymi fachowcami pracującymi przy inwestycji jak i sprawowanie nadzoru autorskiego nad projektem.

 

 

 

Magdalena Janus – Szozda / architekt /  założycielka portalu Wnętrza z Wnętrzem.

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej oraz Politechnico di Torino we Włoszech. Doświadczenie zawodowe zdobywała w branży architektonicznej i konstrukcyjnej w Polsce, Holandii i Wielkiej Brytanii dzięki czemu posiada szeroka wiedzę na każdym etapie inwestycji. Za swoją pracę doceniona nagrodą Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Jej pasją jest szeroko pojęta architektura a w szczególności oddziaływanie przestrzeni na człowieka. Zafascynowana pięknem i harmonią natury stara przenieść się jej pozytywne oddziaływanie do projektów, nad którymi pracuje. Prywatnie szczęśliwa żona i mama.