BLOSILESIA

Po raz pierwszy z naszą obecnością, w dniu wczorajszym odbył się motywujący bloSilesiański zlot bloggerów 😉 Bardzo spodobała nam się idea bloSILESJI – integracja środowiska śląskich blogerów – przyjemnie poznać ludzi z pasją podobną do naszej.

Prelekcje ludzi, dla których blog to nie tylko słowa pisane w ramach prowadzonego biznesu czy sposób na zarabianie pieniędzy. Blogerem, jak sami określają, są z zamiłowania.
Na pierwszy ogień poszła Pani Monika Mikowska rozpoczynając tym samym spotkanie na temat: „kapitał blogera, czyli co, gdzie i kiedy inwestować w swoją pasję”. Monika opowiedziała nam o zasadach jakimi warto się kierować rozwijając i tworząc swój blog, dlaczego nie nazywa siebie „blogerką”, a na koniec dała kilka dobrych rad jak osiągnąć sukces.
Następną prelekcję zaprezentował nam Andrzej Tucholski, który mówiąc: „o odpowiedzialności i emocjonalnej inwestycji w to co się robi” dał nam do zrozumienia, że należy być odpowiedzialnym za marketing marki, którą tworzymy.
Pan Adam Przeździęk miał za zadanie uzmysłowić nam, że „nic nie jest dane na zawsze„. Dla blogerów jest to równie istotne co w praktyce powinno zaowocować rzetelnym i atrakcyjnym tworzeniem własnego repertuaru oraz image.
Monika Mikowska – zawodowo związana z branżą i rozwiązaniami mobilnymi, autorka bloga jestem.mobi, sama pisze o sobie: „I dream big, work hard and always achieve my goals.”

Andrzej Tucholski – „facet z telefonem”, „dzięki blogowaniu poznałem wielu cudownych ludzi i paru naprawdę bliskich przyjaciół!”, pisze o prywatnych przemyśleniach, psychologii, nawiązuje do tematów związanych z kulturą, podróżami i o wszystkim co go interesuje.
Adam Przeździęk – autor bloga mediafeed.pl, stanowiący o wpływie reklamy mediów cyfrowych na nasze codzienne życie, pisze o nowościach i technologiach stosujących unikalne działania promocyjne.
Żałuję, że Paulina Wnuk nie dotarła z powodów osobistych, ale myślę, że nie wszystko stracone i jeszcze się spotkamy. 
Osoby te wielokrotnie nagradzane oraz wyróżnione wśród społeczeństwa blogerskiego.
Żeby nie było na tym zdjęciu to ja… na tle Strefy Centralnej 😉 
Kochani! Dziękuję za wszystkie bloinspiracje, z pewnością wiele Waszych rad wprowadzę w czyn pisząc i tworząc nasz blog.
Także dziękuję organizatorom i wszystkim osobom, które przyczyniły się do owego spotkania, jak również podziękowania za wsparcie dla: wydawnicwa Helion, Instadruk, Fotobudka 4U, SetiOne oraz Miasto Katowice


Możliwość komentowania jest wyłączona.