Czego pragną sprzedawcy domów/mieszkań?

Oczywiście sprzedać dom czy mieszkanie za relatywnie jak najwyższą cenę w jak najkrótszym czasie.

Bez wątpienia jest to również naszym celem. Usługi typu home staging są od lat znane i stosowane na świecie. W skrócie ujmując home staging to czynności przygotowujące nieruchomość pod sprzedaż/wynajem. Techniki home stagingu zmieniają charakter nieruchomości z „do mieszkania” na „do sprzedania”.

My jesteśmy po to, by „ustawić scenę” w taki sposób, by pomóc potencjalnym nabywcom  utożsamić się wewnętrznie z mieszkaniem poprzez połączenie kolorów, mebli czy sztuki. Mało tego, chcemy, by już po zdjęciach Klient zakochał się w niej i poczuł jak u siebie w domu. Chcemy, by oczyma wyobraźni widział się w tych wnętrzach: salonie, sypialni, kuchni, ogrodzie… Minimalizujemy wady, odgracamy przestrzeń, rozświetlamy wnętrze i maksymaizujemy zalety sprzedawanej powiedzchni. Rozwiązania z zakresu tej dziedziny marketingu pozwolą Państwu na korzystniejsze wynegocjowanie ceny za sprzedawaną nieruchomość jak również skrócić czas pokazywania się oferty na rynku handlowym.

 

OFERUJEMY:

Opcja I – Konsultacja – 300zł

Przeanalizujemy rozlokowanie wnętrz Twojej nieruchomości. Powiemy ci co, gdzie i jak zmienić, jakich użyć dekoracji, mebli, jak je przestaić by efekt metamorfozy sprzedażowej był idealny. W czasie spotkania pokażemy ci największe zalety, które należy wyeksponować – powiemy Ci jak to zrobić oraz wskażemy wszystkie jego wady – zasugerujemy zmiany i poprawki. Damy Ci wskazówki jak stonować kolorystykę, jakie naprawy wykonać, by potencjalny klient zechciał kupić/wynająć Twoją nieruchomość od ręki.

 

Opcja II – Raport– 550zł

Wszystkie nasze sugestie spisane w raporcie, który będzie zawierał opis zmian, jakie należy wykonać, by uatrakcyjnić Państwa nieruchomość pod sprzedaż/wynajem. Nasz raport to praktyczny ptrzewodnik wraz z materiałem zdjęciowym oraz proponowany kosztorys mieszczący się w preferowanych przez Państwa warunkach finansowych. Zawartość takiego raportu jest uzupełnieniem konsultacji, gdzie uwzględniono wszystkie możliwości metamorfozy nieruchomości stworzony w formie pisemnej.

 

Opcja III – Home staging wizaż – cena do uzgodnienia – wykonywana na terenie woj. śląskiego

Powierzacie Państwo realizację home staging naszemu zespołowi. Dopasowyjemy Państwa nieruchomość zgodnie z ustalonym budżetem pod sprzedaż/wynajem. Spełniamy wszystkie te działania, które pozwolą przyspowszyć i uatrakcyjnić Państwa ofertę sprzedażową/pod wynajem. Do wprowadzenia zmian potrzebni nieraz będą wykwalifikowani fachowcy (elektryk, glazurnik, hydraulik, malarz itp.), z których z usług możemy skorzystać (wskazanych przez nas lub rekomendowanych przez Państwa). W ramach Home staging wizaż spodziewać się państwo mogą następujących czynności:

  • odgruzowania pomieszczeń
  • neutralizacji wnętrz
  • rozświetlenia pomieszczeń światłem
  • drobnych naprayw
  • ustawnienia mebli
  • sprzątania
  • metamorfozy i stylizacji wnętrz pod sprzedaż/wynajem

Wszystko to Zrobimy sami z pomocą fachowców bądź wedle Państwa uznania, z Waszą pomocą.