WNĘTRZE DOMU W EINDHOVEN

 

previous arrow
next arrow
Slider

Zakres opracowania: Projekt wnętrz domu
Autor: MJ ARCHITECTS

EINDHOVEN, NL
Dom w zabudowie szeregowej
Powierzchnia: 95m2
Projekt: 2015

 

 

 

 

 

 

Biel, czerń i drewno – to trzy elementy, które tworzą wnętrza tego domu. Dzięki czemu jest kontrastowe i harmonijne zarazem.

Przy wejściu instalacja świetlna w długim i wąskim korytarzu. Jedynym mocnym akcentem jest  mięsiste fuksjo-we siedzisko przy wejściu.  Dalej wchodzimy do salony z przechodnią kuchnią gdzie wyróżniają się fronty z naturalnego drewna. Piękno naturalnych słoi i faktury drewna jest wyeksponowane na czarno-białym tle pozostałego wyposażenia. Całość zamykają ciemno szare „ciężkie ” zasłony dodając przytulnego klimatu.

Mimo oszczędności w formie i kolorze czuć tu ciepło i harmonię. Schody na piętro zostały odnowione poprzez odkrycie pięknych drewnianych stopni. Sypialnia właścicieli to również drewno ale tym razem na ścianie. Gabinet jest przykładem pięknej czerni w małym pomieszczeniu zaś pokój dziecka to odcienie spokojnej szarości , która jest tłem do kolorowych zabawek i książeczek. Czarno – biała łazienka to prostota ponad wszystko dzięki czemu jest przestronna i udało się zmieścić tutaj prysznic i wannę o której tak marzyła właścicielka.

 

 

PROJEKTY