„Architekt musi być prorokiem… prorokiem w prawdziwym znaczeniu tego słowa… jeżeli nie widzi co najmniej 10 lat do przodu nie nazywaj go architektem”. Frank Lloyd Wright

Wchodząc do niektórych mieszkań czy przestrzeni użyteczności publicznej czujemy się po prostu dobrze. Nie wiedząc dlaczego doznajemy uczucia harmonii, spokoju,

wszystko „ze sobą gra”. Wnętrza takie nie są nachalne w swoim odbiorze, tworzą tło do wydarzeń, spotkań, dla ludzi. Dobrze zaprojektowane wnętrze jest lekkie i spójne stylistycznie. Postaramy się podpowiedzieć jak stworzyć takie wnętrza.


Znajdziecie tutaj ogólną wiedzę z zakresu projektowania wnętrz. Dla osób zaczynających swoją przygodę z projektowaniem zdradzamy jak być dobrym projektantem wnętrz, przekażemy mnóstwo wiedzy technicznej i praktycznej. Osobom, które chcą same zaprojektować, zaaranżować swoje przestrzenie podpowiadamy od czego zacząć, na co zwrócić uwagę, jak najlepiej dobrać elementy, aby tworzyły spójną całość.


Szczerość i jakość to najważniejsze wartości, które znajdziesz w tym miejsc. Pokażemy jak mądrze budować, aranżować i projektować przestrzenie.


Wnętrza z Wnętrzem to platforma dla profesjonalistów jak i pasjonatów projektowania przestrzeni. Jesteśmy otwarci na różne tematy, stawiamy czoła wszelkim wątpliwościom technicznym i praktycznym.