PIĘĆ PROPOZYCJI PRAKTYCZNEGO PREZENTU

Idą Święta a wraz z nimi gorączka świątecznych zakupów. Jestem zwolennikiem praktycznych zakupów, w szczególności dla osób, w których gusta ciężko trafić. Przed takim dylematem stanęłam w mijający weekend

Jeśli nie macie pomysłu na upominek dla niej lub dla niego mam dla Was 5 propozycji przydatnych elementów w każdym mieszkaniu, które świetnie sprawdzą się jako prezent świąteczny. U mnie zawsze się sprawdzają – również w tym roku.

1. Na miejscy pierwszym CZARNE KIELISZKI DO WINA

Uważam, że klasyczne wybory są najlepsze a podkręcone jeszcze ciekawym kolorem mają to coś. Czerń jest u mnie ostatnio „naj”, dodaje klasy i elegancji.

/ Kvetna Bohemia /    / Domino Czarne Luminarc /

2. CIEKAWE KUBKI

Najlepiej wybierać te ponadczasowe, perełki designu, które zawsze cieszą oko.

p.s  pamiętacie, że kubki KARE DESIGN BLACK WING możecie u nas wygrać (zabawa kończy się dziś o  północy)?

3. RAMKA A DOKŁADNIEJ ZDJĘCIE W RAMCE

To jest prezent, który zawsze się sprawdza. Naukowcy, psychologowie już dawno udowodnili, że człowiek ma potrzebę czuć się otaczany miłością, jest zwierzęciem stadnym. Pamiątki po tych dobrych chwilach przypominają nam co jest najważniejsze w życiu. Kiedyś kupowałam czyste drewniane ramki na zdjęcia i sama je malowałam. Dziś albo drukuje zdjęcia na płótnie, albo umieszczam w piękne ramy.

4. WAZON

Każda kobieta kocha kwiaty a najlepiej wyeksponować je w pięknym i prostym wazonie. Tak aby kształtem i kolorem nie konkurował z pięknem kwiatów.

 / Mini-Fast (Nachtmann) / Modern geometric (by ENDEsign) / Paper bag (KARE DESIGN) / ICE (Nachtmann)

5. ZASKAKUJĄCA LAMPA

Królik lampa lub koń lampa na pewno zaciekawia. Tutaj jednak trzeba uważać komu to dojemy. Nie wszyscy rozumieją humor współczesnej sztuki. Można wtedy sięgnąć po mniej kontrowersyjną ale równie piękną.

Zasada jest jedna typowe rzeczy w nietypowym, unikalnym wydaniu sprawdza się najlepiej. Możemy w ten sposób wywołać zachwyt na twarzy obdarowywanej osoby.
Powodzenia.Jedna odpowiedź do “PIĘĆ PROPOZYCJI PRAKTYCZNEGO PREZENTU”

  1. BTH napisał(a):

    picie z głowy dziecka albo królika jakoś mi nie odpowiada