TROSZKĘ O LUKSUSIE – TANAGER RESIDENCE

Wokół nas tworzone są coraz to nowsze budowle, coraz bardziej luksusowe. Z pewnością na uwagę zasługuje dom ukrywający się pod nazwą Tanager Residence.
Ta wspaniała luksusowa rezydencja we wschodnim Hollywood, Los Angeles, zaprojektowana została przez McClean Design. 

Panorama Santa Monica łącznie z całym Beverly Hills, na tle oceanu to widok zapierający dech w piersi. Widoki z tej ulicy są jednymi z najlepszych w mieście, co udało się projektantowi wykorzystać w 100%.


Dom jest z dostępem do oddzielonej od ulicy, murem i kilkoma drzewami oliwnymi, kurtyny wodnej. Pozwala to na oglądanie szerokiego spektrum krajobrazu poza kuchnią zarówno w dzień jak i w nocy. Część domu składająca się ze szkła zaprojektowana jest w taki sposób, by zapewnić lokatorom płynny przepływ między basenem, tarasem a samym domem. Basen otacza sypialnię z dwóch stron tworząc większy komfort prywatności, dając równocześnie większe wrażenie spokoju i ciszy (szum wodospadu w tle). 

Centralny poziom apartamentu składa się z salonu jadalni, kuchni, 3 sypialni i garderoby. Niższy poziom to pokój dzienny, dodatkowe sypialnie, bar, sala tv. 


Cały dom jest minimalistyczny, ma wyrafinowane wzornictwo, które widać w każdym szczególe, stworzony w palecie barw chłodnych, jest kwintesencją Hollywood’skiego stylu domu gościnnego. 
Aż chciałoby się tu zamieszkać.
Źródło


Jedna odpowiedź do “TROSZKĘ O LUKSUSIE – TANAGER RESIDENCE”

  1. Maja napisał(a):

    Pięknie, ale to chyb nie na polskie klimaty:/