Warsaw Home 2019

by admin

Warsaw Home to Biznesowe Targi Wnętrz, które odbyły się 03-06.10.2019 r. na halach wystawienniczych Ptak Warsaw Expo. Założycielką targów jest Kasia Ptak , która w branży targowo-wystawienniczej działa od dekady we współpracy z Antonim Ptakiem, właścicielem Ptak Warsaw Expo.

Targi zostały podzielone na 5 stref: Selected Design, Selected Furniture, Deco, Kitchen & Dining oraz Interior Finish. Odwiedzającym może być każdy, od hobbystów zaczynając, a kończąc na profesjonalistach z branży wnętrz oraz architektury. W tym roku pojawiło się aż 700 wystawców z całego świata!  

Miałyśmy przyjemność zajrzeć na Warsaw Home w roli architektów wnętrz zainteresowanych nowościami z naszego środowiska. Z pewnością było to niezapomniane i bardzo inspirujące przeżycie. Targi były doskonałą okazją do zdobywania wiedzy, doświadczeń oraz spotkań z fantastycznymi fachowcami. Poniżej udostępniamy naszą fotograficzną relację z tego wydarzenia, można zobaczyć co przykuło naszą uwagę i jakie mamy spojrzenie na nowoczesny design. Zapraszamy! 

Leave a Comment